Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

2017 Damatlık Modelleri

Ana Sayfa » MODA » 2017 Damatlık Modelleri
2017 Damatlık Modelleri

2017 yılının damatları yeni trend damatlık modelleri ile daha şık ve daha görkemli bir damatlık ile düğünlerini yapmaya hazırlarsa 2017 damatlık modelleri de bu yıl oldukça harika! Düğün esnasında zaten farklı olacak olan damatlar daha da ayrıcalıklı farkındalık yaratmak istiyorlarsa damatlık trendleri içinde kendilerini bulabilirler. 2017 yılında sade ama ince detayların bulunduğu kumaşlar ile elde edilen damatlıklar 2017 damatlık trendleri arasında yer almaya hazırlandı. Damatlıkların sadece kumaşının sadeliğiyle değil önemli parçalarından olan kol düğmeleri, papyon, kravat ve yaka çiçekleri de 2017 modasına ayak uydurmuş vaziyettedir. Eğer gelinin yanında sönük, dikkat çekmeyen olarak görülmek istemiyorsanız sizler için derlediğimiz 2017 damatlık modelleri ve yeni trendleri hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Buradan edineceğiniz bilgiler dahilinde istediğiniz markadan tercih edebilirsiniz.

Cesur Renkli Damatlıklar

2017 yılında damat olacak adaylar özellikle yaz aylarında düğün yapacakları için güneşin esrarengiz havasından pastel tonlara ya da beyazımsı kumaşları tercih edebilirler. Damatlıklarda bir dönem beyaz modayken 2017 yılında ise siyah ve lacivert daha ağır basıyor diyebiliriz. Büyüleyici renklerin içinde bir damatlık giymeniz demek düğün sırasında kesinlikle sönük kalmayacaksınız anlamına da gelmektedir. Enerjiyi yansıtan renkler olan siyah, lacivert ve bordo renkleri ile 2017 damatlık modasına uyum sağlamışsınız demektir. Bu renkler cesurluğu simgeleyeceği için gelin ile birlikte enerjinizi de düğün oyunlarında sergileyebilirsiniz. Çünkü bu damatlıklar size enerji verecektir.

2017 Damatlık ve Yaka Çiçeği

Damatlıklar içerisinde hangisini tercih ederseniz edin ancak 2017 damatlık modelleri renkleri için sizi inatla siyah, lacivert ya da bordo renklerine yönlendirmekten hiç çekinmiyoruz. Buna göre 2017 damatlık çiçekleri modellerini de tabiki es geçmiyoruz.

Bilindiği üzere gelinlerin elinde güzel mi güzel çiçek olmazsa olmazlarından birisidir. Daha önceki yıllarda yaka çiçeği yerine daha çok mendil kullanımı en üst safhada tercih ediliyordu. Ancak 2017 yılında ise yaka çiçeği olarak mendil yerine tercih ediliyor. Peki, gelin çiçeği ile uyumlu olmazsa eksiklik baş gösteriyor demektir. 2017 yılının gelin çiçekleri nasıl lavanta ve orkidelerden oluşuyorsa damatların yaka çiçeği de yine orkide, lavanta ve skulent ile tercih edilecek demektir.


2017 Damatlık Modelleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Siyah Noktalardan Patates Maskesi İle Kurtulun! Pizza Yiyerek Zayıflamak İster Misiniz? 2017 Yılı Abiye Modası Evde Yapılabilecek Doğal Cilt Maskeleri Diyet Yaparken Motivasyonu Düşüren 5 Yanlış Mezuniyet Balosu Elbise Modelleri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

TARZ - Tüm Hakları Saklıdır