Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

2017 Gelinlik Modası

Ana Sayfa » GÜZELLİK » 2017 Gelinlik Modası
2017 Gelinlik Modası

Her bayan küçüklükten berri evlilik hayali kurar. Bunun dışın da ise tabi ki gelinlik giyme hevesi her zaman içerisin de olmaktadır. Son zamanlar da gelinlik modelleri oldukça değişmiş olup, tüm yılların karışımı olarak görülmektedir. 2017 Gelinlik modelleri arasın da birçok detay bulunurken, bu yıl genellikle tül detaylar gelinlikte hâkimiyet göstermektedir. Geçen son dönemler de genellikle prenses model gelinlik modelleri kendini göstermiş olup, taşlı olması ile herkesin ilgisini görmüştür.2014 yılı itibari ile prenses modelden daha düz modellere geçiş gerçekleşmiş olup, bununla birlikte ise danteller hâkimiyet kurmaya başlamıştır. Özellikle 2017 yılı düz gelinlik modelleri sadeliği ile tam bir saflığı simgelemeye başlamıştır.

Kalça kısmının oturması ve kalçanın altından sonra bollaşan modeller oldukça talep görürken bunun yanı sıra kollarda, etek uçlarında, sırtlar da bulunan dantel detaylar oldukça şıklık ve zariflik katmaktadır. Duvaklar ise daha uzun tercih edilirken gösteriş genellikle duvakların uzunlukları ile gösterilmektedir. Gelinler gösteriş yerine bu yıl sadeliği tercih edecek gibi görünürken tabi ki prenses model de tam anlamı ile raflardan kalkmış sayılmaz. Prenses model gelinliklerde de taşlı modeller artık tercih edilemeyecek olup, onda da dantelli olan modeller tercih edecektir. Güpürlü olan ve etek uçların da bulunan kuyruk kısımları ile adeta bir prenses havasını katacaktır. Vücut hatları düzgün olan kişiler için ideal bir seçenek olacaktır.

Önümüzde ki sene tamamen kabarık gelinlikler yerine düz modellerin hâkim olması beklenmektedir. Tesettür modellerde halen prenses modeller kullanılmakta olup, onlarda da dantel detaylar oldukça talep görmektedir. Gelinlikler de aynı zaman da inci detaylar da görülmekte olup, daha çok asillik sağlayacaktır. Abartılı taşlar ve parıltılar yerine bu detayların hâkim olması çoğu gelin için ideal seçimlerden olacaktır. Sadelik gelinin simgesi olup, saflığı bu şekil de simgelemek daha doğru bir seçim olacaktır. Aynı zaman da bu tarz gelinlikler düğün de daha rahat dans etmenizi sağlayacak olup, hafifliği ile sizi rahatsız etmeyecektir. 2017 Gelinlik modasını bu yıl tamamen aslın da dantel detaylar kaplamış gibi görünmektedir.


2017 Gelinlik Modası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Siyah Noktalardan Patates Maskesi İle Kurtulun! Pizza Yiyerek Zayıflamak İster Misiniz? 2017 Yılı Abiye Modası Evde Yapılabilecek Doğal Cilt Maskeleri Diyet Yaparken Motivasyonu Düşüren 5 Yanlış Mezuniyet Balosu Elbise Modelleri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

TARZ - Tüm Hakları Saklıdır