Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Pizza Yiyerek Zayıflamak İster Misiniz?

Ana Sayfa » DİYET » Pizza Yiyerek Zayıflamak İster Misiniz?
Pizza Yiyerek Zayıflamak İster Misiniz?

Fastfood, hayatımızın en önemli besin zincirleri arasında yer alıyor. Fakat fazla kilo ve yağlanmayı tetiklemesinden dolayı günümüzde kitlelerce tercih edilmemektedir. Yapılan bir araştırmaya göre pizza ile kilo vermenin gerçek olduğu ortaya çıktı. Önemli olan pizzanın ne kadar tüketilmesi ve ne zaman yeneceğidir. Şimdi bu durumu tüm ince ayrıntıları ile tekrardan ele alıyoruz.

Başarısız diyetlerden sıkıldınız mı?

Kadınların büyük bir bölümü bu başarısız diyetler sebebiyle kesin sonuçlara ulaşamamaktadır. Bu gibi durumlarda ise uygulanacak yöntem ile beraber hem yemek yiyebilecek, hem de kilo vereceksiniz.

Araştırmacılar pizza yiyerek kilo verebileceğimizin altını çizdi! Portekizli bilim adamları, haftada 1 gün pizza, dondurma veya sevdiğiniz bir yemeyi yiyerek kilo verebilmeyi kolaylaştırdığını dile getirdi. Haftada 1 gün tüketilen bu yemekler ile daha fazla motive olan ve kendini ödüllendiren bireyler, daha kararlı adımlarla beraber kilo vermeye yöneliyorlar.

Çalışmada iki farklı grup insana haftada 10,500 kaloriye yakın diyet programları uygulandı. İkinci gruptakiler Pazar günü istediğini yerken, her iki grubunda kilo vermiş olduğu ortaya çıktı. Ancak bir gün izin almış olan katılımcılar, diyete sadık kalmak adına mutlu ve motive bir şekilde yollarına devam edebildiler. Eğer bu diyeti yapmayı düşünüyorsanız, haftanın sadece 1 günü zevk alacağınız gıdalardan yeme konusunda herhangi bir tedirginlik yaşamayın. Önemli olan durum ise her gün tüketmemek ve haftanın 1 gününü bozabilmekten geçiyor. Diğer 6 gün uyulan diyet programı ile beraber en fit ve ince görünüme ulaşmak açısından emin adımlar atabileceğiniz bir zemin de oluşturabilirsiniz. Türkiye’de bu diyeti uygulamaya başlayan binlerce kişi, kısa sürede fazla kilolarını vermeye başladılar! Hem de haftanın 1 günü kendilerini ödüllendirerek!

 

 


Pizza Yiyerek Zayıflamak İster Misiniz? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kuşburnunun Faydaları!

Kuşburnunun Faydaları! 31 Ağustos 2017

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Siyah Noktalardan Patates Maskesi İle Kurtulun! Pizza Yiyerek Zayıflamak İster Misiniz? 2017 Yılı Abiye Modası Evde Yapılabilecek Doğal Cilt Maskeleri Diyet Yaparken Motivasyonu Düşüren 5 Yanlış Mezuniyet Balosu Elbise Modelleri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

TARZ - Tüm Hakları Saklıdır